false = "true";

Tarih boyunca yenilikçi

250 Yıllık güç

Tarih boyunca yenilikçi

Hazır Giyim sektöründe ucuz fiyata odaklanan tedarik stratejilerinin zorlukları anlaşılmış ve bu dönem geride kalmıştır. Artık verimliliğin, en kısa sürede pazarda olmanın, kalitenin, standartlara uygunluğun önemli olduğu bir devirdeyiz. Coats™ SMART NEEDLE, Coats tarafından sunulan, katma değer kazandıran, tamamlayıcı ürün ve hizmetlerin bir özetini kapsıyor.
Uzun yıllara dayanan, kendini kanıtlamış, öncü ve yenilikçi bir kültüre sahip olarak, müşterilerimizin, markaların ve tüketicilerin ihtiyaçları hakkında derinlemesine bilgimiz sayesinde, günümüz endüstri koşullarındaki kritik ve başarının sırrı olan konularda çözümler üretebiliyoruz.

Epic’le içiniz rahat olsun

 • Epic’le içiniz rahat olsun

  Renk yönetim sistemlerinde lider bir kuruluş olarak, sektörün en önemli sorunlarından biri olan – doğru renk eşleştirme – konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

  Ödül kazanmış, Coats Colour Express online hizmetimizle, numune üretim sürelerinizin kısalmasına destek olabiliriz. 70 ülkede ev sahipliği ile sağladığımız güvenilir hizmet, üretim kaynaklarınızda yaptığınız değişikliklere en hızlı şekilde yanıt verebilir.

  Standartlara uygunluğu her zaman güncel olarak karşılarız ve yasaklı maddeler listemiz, endüstrinin en geniş kapsamlı listelerinden biridir. 

  Ve Coats Epic gibi, tüm özellikleriyle, sayısız uygulamada kusursuz sonuç verebilen ürünlerimizi, hazır giyim üretiminin olduğu her yerde bulabilirsiniz.

  Danışmak istediğinizde Coats Teknik Servis ile iletişime geçin.

; ; false = "false"; ;
-->