false = "true";

Üretim şartlarının üstesinden gelen dayanıklılık

Tamir oranlarında % 32 düşüş

Üretim şartlarının üstesinden gelen dayanıklılık

Epic, üstün mukavemetli, üstün dayanımlı, ideal şekilde tasarlanmış bir dikiş ipliğidir.

Dikiş ipliği performansının yüksek ve dikim özelliklerinin mükemmel olması, üretimde olağanüstü sonuçlarla müşterilere son derece olumlu şekilde yansır.

Makina performansı artar, tamir oranları azalır, iade oranları düşer, ’’ilk seferde doğru‘’ üretim kavramının yerleşmesi mümkün olur. Kalitesinin dünya çapında olması, daha yüksek sürtünme dayanımı ve mükemmel renk eşleştirme özellikleri de, Epic’in neden dünyanın her yerinde ilk tercih edilen dikiş ipliği olduğunu açıklar.

Epic’le Ulaşılabilir Kalite

  • Epic’le Ulaşılabilir Kalite

    Coats ismi kalite ile eşanlamlıdır ve en tanınmış markamız olan Coats Epic, üstün dikiş performansı sağlayan üst kaliteli, ilikli corespun dikiş ipliğidir. Kesik elyaf dikiş iplikleriyle karşılaştırıldığında, merkezindeki yüksek dayanımlı sonsuz elyaf polyester sayesinde, dikiş mukavemetlerinde azalma olmadan, daha ince iplikler kullanılabilmesine ve düzgün ince dikiş görünümü elde edilmesine olanak sağlar.

    Özel formüllü lübrikasyon işlemi görmüş olması, en zorlu operasyonlarda, düşük tansiyon altında mükemmel bir dikiş performansı göstermesini sağlar.

; ; false = "false"; ;
-->