false = "true";

Tarih boyunca öncü ve yenilikçi

2015

Tarih boyunca öncü ve yenilikçi

Coats, yenilikçilik konusunda çok uzun bir geçmişe sahiptir. Thomas Edison’un 1879 yılında keşfettiği ampulde kullandığı iplikler, parçası olduğumuz çığır açan buluşlardan biridir. Pamuk ve keten iplik üretimine öncülük ettik, dikiş ipliklerinde corespun-ilikli üretim teknolojisini geliştirdik. Coats Teknik Hizmetler, müşterileri için yaratıcı çözümler üretmeye devam ediyor.
Epic corespun-ilikli dikiş ipliği, yüksek mukavemetli polyester merkez etrafına kaplı polyester elyaf yapısı ve özel bitim işlemi uygulamaları ile, bir dikiş ipliğinden beklenen en üstün nitelikleri sağlar.

Dikişte Epic’le, içiniz rahat olsun.

 • Epic ile yaratıcı çözümler

  • Epic Protect , bakteri ve mantar üremesini engelleyen kimyasal işlem uygulanmış dikiş ipliğidir. Dikişli alan etrafında koku ve leke oluşumunu önler, hijyen sağlar.
  • Epic Insectiban , yatak ve mobilyalarda tahta kurusu istilasını engelller. Doğal bazlı, dayanıklı bitki özlerinden ve yağlardan elde edilen, insana ve evcil hayvanlara zarar vermeyen bir madde ile işlem görmüştür.
  • Epic Metallic , dikişle dekoratif etkiler yaratmanız için, metalize edilmiş polyester iplik ile birleştirilmiştir.
  • Epic Supermax , özel bir eğirme teknolojisi ile üretilen, parlak yüzeyli ve tüylülüğü düşük bir dikiş ipliğidir. Çok düzgün, benzersiz dikiş görüntüsü ile yüksek kaliteli ürünlerin dikişlerinde farklılık sağlar.
  • Epic Rugged , ağır taş yıkamalar ve ağartma işlemlerine karşı üstün dayanım gösterecek özelliklerde boyama ve bitim işlemi görmüş dikiş ipliğidir.

; ; false = "false"; ;
-->