false = "true";

Coats Epic Dikiş İpliğinin her yıl 1 milyardan fazla giyim eşyasında kullanıldığını biliyor musunuz?

Dünyanın ilk tercihi

Coats Epic Dikiş İpliğinin her yıl 1 milyardan fazla giyim eşyasında kullanıldığını biliyor musunuz?

Coats Epic, merkezindeki yüksek mukavemetli polyester filament üzerine polyester elyaf sarılı yapısı ile yüksek teknoloji ürünü ilikli dikiş ipliğidir. Coats Epic, hafif kumaşlardan üretilen zarif giysilerden denim giysilere ve yüksek teknik performans gerektiren ürünlere kadar çok geniş bir uygulama alanında mükemmel performans sağlar; her koşulda kusursuz dikiş oluşumu ve ideal dikiş görüntüsü elde edilir.

Epic’le yapılan dikiş farklı görünür.

 • Çok sayıda farklı kalınlık ve uygulama alanı

  Epic dikiş ipliğini istediğiniz kalınlıkta ve istediğiniz bitim işlemi uygulanmış olarak temin edebilirsiniz. Su itici, anti-statik, anti bakteriyel, ağartmaya dayanıklı, geç tutuşur, silikon içermeyen ve diğer başka özelliklerde.

  Coats Epic Supermax, klasik giyim eşyaları dikimi için ideal dikiş ipliğidir. Epic Metallic ve Epic Multicolour ise dekoratif dikişler için tasarlanmıştır.

  Çok amaçlılık ve güvenilirlik bu ipliği tanımlayan özelliklerdir.

;
Epic dikiş ipliğinin kullanıldığı giyim eşyalarına yakından bakmak ister misiniz?
 • Epic Protect anti bakteriyel ile kötü kokulara, lekelere ve mikroplara dur diyebilirsiniz.

 • Sadece hazır giyim değil, sırt çantası ve çadır gibi ürünlerde de konforlu çözümler sunar. Su itici özelliğe sahip Epic AW, kuru kalmanızı sağlar.

 • En ince kalınlıkları kapsayan geniş etiket yelpazesiyle, en zarif dikişlerde istenen görüntüyü ve kalite beklentisini sağlar.

 • En az büzüşmeyle en iyi dikiş görünümünün garantisidir.

 • En zorlu yıkama koşullarına dayanabilen Epic Rugged, ağartmalı ve taş zımparalı yıkamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

 • Yüksek performanslı giyim eşyaları için yüksek teknoloji ürünü dikiş ipliği.

; false = "false"; ;
-->